Tymbark lepszy w meczu na szczycie

KS TYMBARK – LKS SZAFLARY 4 : 2 (1 : 1)

0-1 P. Kamiński 19, 1-1 D. Miśkowiec 24, 2-1 Urbański 46, 2-2 Gogolak 67, 3-2 Dariusz Porębski 72, 4-2 Sułkowski 82

Żółte kartki: Boczoń – F. Kamiński.

TYMBARK: Zawada – Damian Porębski, Olejarz, Wojtasiński, Kurczab – Boczoń, Sułkowski (88 Hochoł), D. Miśkowiec (46 Dariusz Porębski), Urabański – Kurek (86 Czech), Czaja (83 Ryś).

SZAFLARY: Nykaza - Strama, P. Kamiński, Hajnos, F. Kamiński, Rusnak, Gogolak, Jarząbek, Szczerba, Kłosowski, Kwak

Sędziował: Marek Ogórek - KS Nowy Sącz

Tak padły gole:

0-1 strzał P. Kamińskiego z bardzo ostrego kąta zaskoczył Zawadę i piłka wpadła do siatki.

1-1 po prostopadłym podaniu Sułkowskiego z znakomitej sytuacji znalazł się D. Miśkowiec i celnym strzałem doprowadził do wyrównania.

2-1 już pierwsza akcja w drugiej połowie przyniosła prowadzenie gospodarzom. Czaja precyzyjnie podał ze środka pola do Urbańskiego, a ten nie dał szans bramkarzowi gości.

2-2 błąd defensywy Tymbarku wykorzystał Gogolak.

3-2 podanie od Kurczaba i Dariusz Porębski wyprowadził swój zespół na prowadzenie zdobywając swojego pierwszego gola w seniorskiej piłce!

4-2 Czaja dośrodkował z rzutu rożnego a celną główką popisał się Sułkowski.

/źródło: limanowa.in/

Drużyna gości po kontuzji Kwaka od 22 minuty meczu grała w dziesiątkę, ale zaprezentowała się w Tymbarku z niezłej strony. Dzięki zwycięstwu gospodarze zajęli pozycję wicelidera mając po tyle samo punktów co obecny lider tabeli - Turbacz Mszana Dolna.

Ostatnie spotkanie w tym sezonie zaliczył nasz obrońca Damian Porębski, który wyjeżdża na studia. Dziękujemy Damianowi za zaangażowanie oraz wielkie serce jakie wkładał w swoją grę! Czekamy na każdy powrót i życzymy sukcesów w nowym roku akademickim :)

Bardzo dziękujemy również naszym kibicom za doping podczas meczu i liczymy na więcej!