Trudny koniec rozgrywek

W minioną niedzielę nasz KST wybrał się na mecz wyjazdowy do innego beniaminka GKS DRWINI. Niestety okazało się, że była to daremna „wycieczka” gdyż naszej drużynie nie udało się wywalczyć nawet punktu. Harnasie przegrywali do przerwy już 3-0, a po przerwie zdołali jedynie zdobyć gola honorowego.

Nie było czasu nawet na rozpamiętywanie tej porażki gdyż we środę nasi zawodnicy wybrali się na kolejny mecz wyjazdowy, tym razem do GLINIKA GORLICE. Niestety kolejne błędy w obronie odebrały nam możliwość walczenia o zwycięstwo. Choć przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności można było wywalczyć bezcenny remis. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2-1, jedynego gola zdobył M. Niezabitowski.

Natomiast już w najbliższą niedzielę na stadionie w TYMBARKU rozegrane zostanie zaległe spotkanie o godzinie 11 z drużyną SOKOŁA BORZĘCIN GÓRNY. Jest to mecz bezpośrednich rywali z ligowej tabeli więc każdy zespół będzie chciał odnieść zwycięstwo.