Rozpoczynamy sezon w Rytrze!

Letnia przerwa minęła szybko i gotowi już jesteśmy na piłkarską jesień w IV lidze! Ta z kolei może być bardzo interesująca.

Ważną rzeczą dla kibiców jest to, iż wracają derby ziemi limanowskiej na tymbarski stadion. Z ligi okręgowej do IV ligi awansowała Limanovia oraz Orkan Szczyrzyc. 15 października zagramy w Szczyrzycu a tydzień później na własnym obiekcie z Limanovią.

Ze względu na remont trybun, pierwsze ligowe spotkanie w Tymbarku odbędzie się 3 września z Barciczanką Barcice. Kibiców oczywiście zapraszamy do wspierania naszej drużyny na wyjazdach, które na początek nie będą dalekie (Rytro, Bochnia). Cały terminarz do zobaczenia tutaj -> Terminarz.

Ligę zaczynamy w niedziele a przeciwnikiem będzie Poprad Rytro. Nasz przeciwnik od sezonu 2014/2015 występuje w IV lidze. W ubiegłym sezonie dwie drużyny mogły spotkać się po raz pierwsze w walce o ligowe punkty. Te spotkania są przez naszych zawodników bardzo dobrze wspominane, gdyż nie dość iż dwa razy to KS Tymbark okazał się zwycięski to bilans strzelonych bramek podczas tych dwóch spotkań to aż 9:2 na korzyść KST. To po wiosennym spotkaniu podczas którego zadebiutował trener Tajduś KS Tymbark rozpoczął szczęśliwą serię 10 spotkań bez porażki.

Poprad Rytro poprzedni sezon zakończył na 10. - ostatnim gwarantującym utrzymanie miejscem w IV lidze. Podczas całego sezonu zanotowali 11 zwycięstw, 13 porażek i 6 remisów.

Oby niedzielne spotkanie okazało się również szczęśliwe, o czym jesteśmy przekonani przed pierwszym w tym sezonie ligowym spotkaniem. Do boju KST!

1 kolejka IV ligi
Poprad Rytro - KS Tymbark
niedziela, 14. sierpnia 2016r.