Remis w Gorlicach

W sobotę został rozegrany sparing z IV-ligowym Glinikiem Gorlice. Spotkanie odbyło się na bocznym boisku gorlickiego klubu. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 po bramce z rzutu rożnego w wykonaniu Tobiasza Sułkowskiego. Z każdym kolejnym sparingiem nasza gra wygląda coraz lepiej. Stwarzamy sobie coraz więcej sytuacji strzeleckich. Bardzo bliscy strzelenia bramki byli Urbański, Sułkowski czy Ślazyk.

Z powodów zdrowotnych lub zawodowych na spotkaniu zabrakło: K. Boczoń, Zasadni, Kuzak, Ryś.

GLINIK GORLICE - KS TYMBARK 1:1

Skład:

Zawada - Kurczab, Olejarz, Wojtasiński, Porębski - Kurek, Miśkowiec, Ślazyk, Sułkowski, Urbański - Czaja

Ponadto zagrali: S. Boczoń, Hochoł, Czyrnek, Naściszewski

W związku z tym, iż swoje zmagania ligowe w najbliższy weekend rozpoczyna IV liga nastąpiła zmiana sobotniego sparingpartnera. W sobotę KS Tymbark podejmie Wierchy Rabka Zdrój.