Puchar Polski z Turbaczem już jutro

Za nami rozgrywki ligowe w Nowosądeckiej Klasie Okręgowej, ale to jeszcze nie koniec sportowej rywalizacji na ten rok. Już jutro półfinał rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu LPPN. Zmierzymy się z ligowym rywalem Turbaczem Mszana Dolna.

Za sobą mamy już bardzo udaną rundę, którą zakończyliśmy spotkaniem z Orłem Wojnarowa wygrywając na własnym terenie 5:2. Tym spotkaniem zapewniliśmy sobie zimowanie na fotelu lidera. Nasz rywal z Mszany Dolnej swój ostatni mecz rozgrywał w świąteczny wtorek pokonując bardzo dobrze spisujące się w tym sezonie Ogniwo Piwniczna Zdrój 3:1. W bezpośrednim spotkaniu przegraliśmy na wyjeździe po dobrym spotkaniu 4:2.

Ciężko porównywać spotkania ligowe między sobą, a tym bardziej spotkanie pucharowe rozgrywane po lidze. Obie drużyny mogą zaskoczyć składem. Dla Turbacza będzie to 3 spotkanie w ciągu 7 dni.

Drużyna KS Tymbark na pewno chcę rewanżu za spotkanie ligowe. Pokażmy, kto jest lepszą drużyną w regionie.

Zapraszamy już jutro na stadion KS Tymbark! Początek spotkania 13:30.

V runda Pucharu Polski LPPN
KS Tymbark - Turbacz Mszana Dolna