Przed nami Tuchovia!

Już jutro przed zawodnikami KS Tymbark bardzo ważne spotkanie. Na własnym obiekcie podejmować będzie drużynę Tuchovi Tuchów.

Można by powiedzieć że jutrzejsze spotkanie jest z tych "za 6 punktów" lub wręcz "o wszystko". Tuchovia tak jak KS Tymbark po 24 spotkaniach ma na swoim koncie dokładnie 33 punkty. Drużyna, która wygra jutrzejsze spotkanie na pewno podskoczy w ligowej tabeli.

Wydawać by się mogło, że spotkanie to jest niezwykle ciężkie, aczkolwiek każde kolejne dla nas takie jest w walce o utrzymanie. Na korzyść KST może świadczyć fakt, iż w ostatnich 7 spotkaniach nie straciliśmy ani jednego punktu a uzbieraliśmy ich aż 15. Tuchovia natomist zdobyła ich jedynie 6.

Zawodnicy z Tuchowa mogą czuć się podbudowani, kiedy to w ostatniej kolejce w ważnym spotkaniu z LKS Szaflary przy wyniku 3:0 potrafili wyrównać 3:3.

Zespół KS Tymbark jest gotowy do walki. Po pauzach za kartki do kardy wraca Damian Miśkowiec i Mateusz Wojtasiński. KST walczymy do końca!

25. kolejka spotkań IV ligi
KS Tymbark - Tuchovia Tuchów