Podwójny sukces zawodników KS Tymbark!

Wielkim sukcesem dla naszych młodych zawodników zakończyły się XXII Halowe Mistrzostwa OZPN Nowy Sącz. Zarówno w kategorii orlików jak i trampkarzy piłkarze KS Tymbark zajęli pierwsze miejsca!

W kategorii orlików drużyna prowadzona przez pana Jarosława Majerana pokonała w karnych Dunajec Nowy Sącz (4:3) zapewniając sobie zwycięstwo w turnieju. Wśród trampkarzy drużyna z trenerem panem Franciszkiem Mrózkiem w finale pokonała Sandecję Nowy Sącz 2:0.

Drużyna w składzie: Konrad Mrózek, Kamil Sakowski, Kacper Skrzatek, Grzegorz Duda, Dominik Pach, Kamil Palacz, Dawid Hojda, Szymon Majeran, Filip Włodarczyk, Jakub Urbański, Filip Ligas, Konrad Węglarz, Jakub Piaskowy, Damian Bałdo, Kacper Zwierczyk, Dawid Jarosz będzie reprezentować OZPN Nowy Sącz na Finale Wojewódzkim w Krakowie 15 marca. Niestety w kategorii orlików nie są organizowane Finały Wojewódzkie.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na finały!