Ostatni mecz sezonu!

W ramach ostatniej kolejki KS Tymbark podejmie w wyjazdowym spotkaniu Orzeł Wojnarowa. Co ciekawe, będzie to typowy mecz "o pietruszkę" dla obu drużyn. Zespół z Tymbarku ma już zapewniony awans oraz I miejsce w tabeli, natomiast Orzeł już pogodził się ze spadkiem do A-klasy.

Orzeł jest na 15 miejscu w tabeli a na jego dorobek 17 punktów składa się aż 20 porażek, 5 remisów i 4 zwycięstwa. Jesienią, ambitny Orzeł doprowadził do remisu 2:2, lecz KST przed końcem spotkania zdążył obudzić się z rozluźnienia wygrywając 5:2. Ewentualna wygrana Dunajca Nowy Sącz, przy zwycięstwie KS Tymbark może doprowadzić do zakończenia ligowych zmagań przez Orzeł na ostatnim miejscu w tabeli.

Dzisiaj o awans z drugiego miejsca powalczą LKS Szaflary, Olimpia Pisarzowa i ewentualnie Orkan Szczyrzyc. Po przegranym spotkaniu z Sokołem Słopnice Turbacz stracił szansę na grę w przyszłym sezonie w wyższej lidze, natomiast Sokół zapewnił sobie utrzymanie.

29. kolejka Klasy Okręgowej
Orzeł Wojnarowa - KS Tymbark