Oficjalne stanowisko Zarządu KST po rundzie wiosennej.

Oficjalne stanowisko Zarządu KST po rundzie wiosennej.

Zarząd Klubu Sportowego Tymbark zs. w Tymbarku informuje, że umowa zawarta z trenerem Marianem Tajdusiem na prowadzenie drużyny seniorów oraz drużyn młodzieżowych KS Tymbark nie zostanie przedłużona na sezon 2018/19. Umowa wiążąca obie strony wygasa z dniem 30 czerwca 2018 r. Zarząd oraz piłkarze dziękują trenerowi za dotychczasową pracę i życzą sukcesów w dalszej pracy zawodowej. W najbliższych dniach zostanie podana informacja o nazwisku nowego trenera, który poprowadzi drużynę seniorów w sezonie 2018/19. Naszym celem jest budowa zespołu opartego o młodych zdolnych zawodników z terenu gminy Tymbark oraz sąsiednich miejscowości. Zachęcamy młodych adeptów sportu do zapisywania się do młodzieżowych drużyn Klubu Sportowego Tymbark. Ponadto informujemy, że ogłaszamy nabór na trenerów grup młodzieżowych. Osoby chętne posiadające odpowiednie kwalifikacje zawodowe do pracy z młodzieżą prosimy o kontakt z zarządem Klubu Sportowego Tymbark w Tymbarku.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Były zawodnik napisał
    Ja grałem w klubie który nazywał się Harnaś Tymbark . Nie mogę uwierzyć w to co się dzieje , takie wyniki to jest nie do pomyślenia, nie do uwierzenia i jest mi niezmiernie wstyd za tych którzy grają i zarządzają klubem. Ja grałem w czasach kiedy za mecze nie otrzymywalismy żadnych pieniędzy, ale mieliśmy honor i ambicje żeby grać dla klubu a przede wszystkim dla kibiców którzy byli z nami zawsze. Jak przychodziły derby z KS.Limanwia to myśmy gryzli trawę i prawie zawsze wygrywalismy a teraz czytam wynik 13- 0 dla Limanowi to myślę że po takim meczu to ja zakopał bym się 5 metrów pod ziemię. Klub ma teraz nazwę TYMBARK tak samo jak nazwa zakładów i nie rozumie jak taki zakład który szczyci się tym że pomaga w całej Polsce propagować piłkę nożną nie widzi tego że pod jego nosem upada klub z tak długą tradycją . Myślę że taki właśnie klub byłby dla firmy TYMBARK piękną wizytówką i przysporzył by dyrekcji bardzo wielu sympatyków. Pozdrawiam wszystkich dla których klub Tymbark coś znaczy.


  • kibic z jadownik napisał
    tpamietacie jak za pomoca sedziow trzy czerwone kartki zalatwiliscie jadowniki zeby sie utrzymac to teraz macie nagrode porazki po 7.do zera co za wstyd pozdrawia was ten kibic z jadownik ktory tak pyskowal i zyczyl wam takiego konca jaki macie uklady isedziowie to nie wszystko liczy sie honor umiejetnosci a wy niemacie nic

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości