Misja Żabno!

Przed drużynami IV ligi 6. kolejka spotkań, dla KS Tymbark będzie to dopiero 4 spotkanie ligowe. Już w sobotę w wyjazdowym spotkaniu podejmiemy Polan Żabno.

KST po 3 rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie jedną przegraną (0:5 z Barciczanką) oraz dwie wygrane (z Rytrem 5:1 i z Sandecją 0:2). Mając o dwa rozegrane spotkania mniej niż większość drużyn z dorobkiem 6 punktów znajdujemy się na 9 miejscu w ligowej tabeli.

Polan Żabno w 5 spotkaniach zdobył 7 punktów. Przegrał z Lubaniem 2:1 i w ostatniej kolejce z LKS Szaflary 2:5, wygrał z KS Zakopane 2:0, Tuchovią 1:4 oraz wysoko zremisował z Ciężkowianką 4:4. Bramki dla Polanu strzelają m.in. Kurzawski (3) i Kruk (3).

My na spotkanie do Żabna pojedziemy osłabieni trzema braćmi Porębskimi, Łukaszem Rysiem i Dawidem Gąsiorkiem. W kadrze znajdzie się Damian Zapała, Łukasz Jenczyk i Jan Zasadni.

Zmotywowani ostatnimi zwycięstwami ligowymi, mimo osłabień kadrowych do Żabna jedziemy zdecydowanie po 3 punkty. Do boju KST!

6. kolejka IV ligi
Polan Żabno - KS Tymbark