Kolejne sparingi

W minionym tygodniu po środowym spotkaniu z Jarmutą Szczawnica już w piątek odbył się kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem tymbarczan była czwartoligowa Sosnowianka Stanisław Dolny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 na niekorzyść KS Tymbark. Podczas tego spotkania zabrakło kilku podstawowych zawodników, m.in S. Boczonia, Olejarza, Wojtasińskiego, D. Porębskiego oraz K. Boczonia, Lisa, Wikara.

SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY - KS TYMBARK 4:0 (1:0)

Skład: Zawada- testowany 1, Ryś, D. Porębski, Łysek - Kordeczka (46 Czyrnek), Bułat, S. Porębski, testowany 2 - Krywoborodenko, Mrózek

Już jutro KS Tymbark rozegra kolejny sparing, przeciwnikiem będzie drużyna juniorów starszych MKS Limanovia występująca w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Na sobotę zaś planowane jest spotkanie z IV-ligową Watrą Białką Tatrzańską.