Już jutro pierwsze derby w tym sezonie!

Niby spotkanie jak każde, niby niczym się nie różni od innych.. a jednak! Przed naszą drużyną pierwsze z dwóch derbów ziemi limanowskiej w tym sezonie. W niedzielę jedziemy do Szczyrzyca.

Orkan to jeden z beniaminków ligi w tym sezonie, ubiegły kończył na drugim miejscu w lidze i tym samym po trzech latach przerwy powrócił na IV-ligowe boiska. Po 10 rozegranych spotkaniach mają na koncie 9 punktów o tym samym zajmują 14, czyli 3 od końca miejsce w lidze. Szczyrzycanie czują się lepiej na własnym odnowionym obiekcie, gdzie przegrali tylko jedno z 4 rozegranych spotkań.

KS Tymbark po słabszym początku, powoli rozkręca się w lidze. Aktualny bilans to 13 punktów i 9 miejsce w tabeli.

Jak to pod koniec rundy, kontuzje nas nie omijają i nie pewny jest występ kilku podstawowych zawodników. Za czerwoną kartkę pauzować będzie Marcin Urbański.

Ostatnie spotkanie obu drużyn odbyło się 26. kwietnia 2015 roku w Raciechowicach a zakończyło wynikiem 1:1.

Mecz taki jak ten niedzielny, z drużyna której stadiony dzieli kilkanaście kilometrów zawsze wzbudzają wiele emocji i elektryzują publiczność. Tym samym zapraszamy naszych kibiców o wspieranie naszej drużyny podczas tego spotkania. Jedno jest pewne, jedziemy tam by zdobyć 3 punkty i nadal piąć się w ligowej tabeli! Do boju KST!

11. kolejka IV ligi
Orkan Szczyrzyc - KS Tymbark