Jedziemy do Bochni!

Już dziś rozpoczynamy zmagania w 2. kolejce spotkań o mistrzostwo IV ligi. Po niespełna 3 miesiącach wracamy na bocheński stadion.

Nasz dzisiejszy rywal jest aktualnym mistrzem IV ligi małopolskiej grupa wschód po sezonie 2015/2016. Bochnia jednak nie awansowała bo przegranych barażach w MKS Trzebinia Siersza. W ubiegłym sezonie BKS okazał się wymagającym przeciwnikiem dla tymbarczan. W rundzie jesiennej na własnym stadionie przegraliśmy 1:4, natomiast na wiosnę w Bochni zakończyła się seria bez przegranego spotkania po porażce 4:1.

Ubiegły sezon już za nami, a nowy sezon rozpoczął się w pełni. W ubiegłą niedzielę zawodnicy BKS-u przywieźli z Białki Tatrzańskiej tylko jeden punkt remisując 2:2. KS Tymbark jest na podobnej pozycji, remisując wygrany mecz w Rytrze. Zapowiada się ciekawe spotkanie, ponieważ obie drużyny będą chciały nadrobić stracone w ubiegłej kolejce punkty. Na pierwszy rzut oka to bochnianie są na lepszej pozycji, ponieważ rozgrywać będą to spotkanie na własnym obiekcie. Z drugiej strony zaś, nie jest to ta sama drużyna co rok temu.

Zapraszamy kibiców na ten niedaleki wyjazd do Bochni! Pogoda jest zachęcająca :)

2. kolejka IV ligi
BKS Bochnia - KS Tymbark