Dunajec rozgromiony przez Tymbark

W 12. kolejce spotkań Nowosądeckiej Klasy Okręgowej KS Tymbark podejmował drużynę Dunajec/Start Nowy Sącz. Goście pomimo bardzo istotnych zmian w składzie od pierwszych minut grali wysokim pressingiem i tworzyli bardzo ciekawe sytuacje na strzelenie gola. Drużyna z Nowego Sącza nie chciała tak łatwo uznać wyższości przyjezdnych, lecz to jednak tymbarczanie byli skuteczniejsi w tym spotkaniu. Na pochwałę zasługuje dawno nie widziany w pierwszym składzie Mateusz Hochoł, któremu daleko było w tym spotkaniu do "rezerwowego", oraz bardzo dobra zmiana Piotrka Czecha, który to podczas 20. minut zanotował dwie bramki i asystę.

DUNAJEC/START NOWY SĄCZ – KS TYMBARK 0 – 7 (0 – 2)

0-1 Czaja 20, 0-2 Kurek 39, 0-3 Urbański 49, 0-4 Urbański 65, 0-5 Czech 72, 0-6 Urbański 78, 0-7 Czech 85.

Tymbark: Zawada – Kurczab, Wojtasiński, S. Boczoń, Kuzak – Kurek, Sułkowski, D. Miśkowiec, Urbański (80 Majerczyk) – Czaja (74 K. Boczoń), Hochoł (70 Czech).

Karta dla KST: Sułkowski

Sędziował: Łukasz Krówczyński - KS Nowy Targ

Tak padły bramki:

0-1 – z rzutu wolnego piłką dośrodkował Czaja i futbolówka po rykoszecie wpadła do siatki.

0-2 – D. Miśkowiec podał do Kurka, a ten minął obrońców i pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

0-3 – po dośrodkowaniu Kurczaba gola zdobył Urbański.

0-4 – efektowna akcja Kurka, który podał do Urbańskiego, a ten z 3 metrów wpakował piłkę do siatki.

0-5 – Czech tuż po wejściu na murawę popisał się indywidualną akcją i bez problemów pokonał bramkarza gospodarzy.

0-6 – piłkę w środku pola przejął Czech, po rozegraniu szybkiej akcji Urbański wpakował futbolówkę do pustej bramki.

0-7 – w znakomitej sytuacji znalazł się Czech, który skutecznym lobem pokonał bramkarza gospodarzy.

/źródło: limanowa.in/