Derby z Olimpią już jutro!

W dniu jutrzejszym zostanie rozegrane spotkanie 7. kolejki Nowosądeckiej Klasy Okręgowej. KS Tymbark podejmie na własnym obiekcie Olimpie Pisarzowa. Będą to już piąte i ostatnie derby naszej drużyny w rundzie jesiennej. KS Tymbark po 6. kolejkach z 12 punktami zajmuje 5. miejsce w tabeli z 4 zwycięstwami i 2 porażkami na koncie.

Olimpia Pisarzowa z punktem więcej zajmuje obecnie 4. miejsce. Na swoim koncie ma zwycięstwa 4:2 z Jarmutą, 2:1 z Sokołem, 4:1 z Łososiem oraz w ostatniej kolejce 2:1 z Grodem. Olimpia zremisowała 1:1 z Huraganem i przegrała 1:0 z Orłem Wojnarowa. Olimpia jest jedną z tych drużyn która zdecydowania deklaruje walkę o jak najwyższe cele w tym sezonie. Najlepszym strzelcem w zespole drużyny z Pisarzowej jest na chwilę obecną Wojciech Połomski który ma na swoim koncie 4 bramki. Po 3 bramki mają Damian Kubicki i Tomasz Ciastoń.

Drużyna KS Tymbark pomimo ostatniej porażki z liderem z Mszany Dolnej jest wystarczająco zmotywowana by pokazać sąsiadom z Pisarzowej, która drużyna jest lepsza w regionie. Zapowiada się interesujące widowisko! Serdecznie zapraszamy!

7. kolejka V ligi
KS Tymbark - Olimpia Pisarzowa
17. wrzesień 2014r. (środa), godz. 17:00
stadion w Tymbarku

Zapraszamy kibiców już przed godziną 17, ponieważ ze względu na szybko zapadający zmrok spotkanie może zacząć się przed czasem.