Czas na przełamanie!!!

Już w najbliższą niedzielę (08.11) o godzinie 13.30 nasz drużyna rozegra spotkanie wyjazdowe z zespołem GKS Drwina. Po serii porażek odniesionych na własnym obiekcie nasi zawodnicy zmieniają otoczenie i oby to wyszło im na dobre.

Nasz niedzielny rywal z dorobkiem 14 punktów i stosunkiem bramek 19-26 zajmują w ligowej tabeli 15. pozycję. W ostatniej kolejce na własnym stadionie niespodziewanie pokonali LKS Szaflary 4-3. Gospodarze aktualnie są na fali wznoszącej po słabym początku sezonu. Każdy kto myśli, że to będzie łatwe spotkanie to jest w błędzie. W tym momencie to GKS Drwina jest faworytem tego spotkanie, a miejsce w tabeli nie odzwierciedla jej aktualnej dyspozycji.

KST w ligowej tabeli zajmuje 7. pozycję z dorobkiem 19 oczek. Bilans bramkowy to 20-23. Od trzech kolejek ligowych nasi zawodnicy nie mogą zdobyć punktów, mimo rozgrywania tych meczów na własnym obiekcie. W ostatniej kolejce KST poniósł porażkę ze Skalnikiem 0-4. Niestety końcówka rundy zdecydowanie nie odzwierciedla umiejętności naszych zawodników. Czy w niedzielę będą zdobyte punkty? Na pewno Drwinia nie ułatwi KS-owi zadania, ale w końcu musi przyjść przełamanie fatalnej serii.

Serdecznie zapraszamy na wyjazd kibiców aby wspierali swoich ulubieńców w walce o ligowe punkty. Do boju KST !!!

15. kolejka IV ligi
GKS Drwina - KS Tymbark