Ciężkowianka na rozkładzie jazdy KS Tymbark

Już w najbliższą sobotę (10.10 o godz. 16) KS Tymbark podejmować będzie drużynę beniaminka Ciężkowianki Ciężkowice. Nasz przeciwnik w ligowej tabeli zajmuje 15. pozycje z dorobkiem 6 oczek i stosunkiem bramek 12-23. Na taki wynik składa się jedno zwycięstwo i trzy remisy oraz pięć porażek. W ostatniej kolejce nasi rywale na własnym obiekcie zmierzyli się z innym beniaminkiem z Szaflar, mecz zakończył się remisem 1-1.

KS Tymbark w ligowej tabeli po ostatniej kolejce zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 16 punktów.

Harnasie odnieśli pięć zwycięstw, jeden remis i dwie porażki. Stosunek bramek to 14 strzelonych i 12 straconych. W ostatniej kolejce KST zanotował bolesna porażkę w Tuchowie z miejscowa Tuchovią 1-4. W tym spotkaniu nie zaprezentowaliśmy nic co nas charakteryzowało we wcześniejszych spotkaniach. Na nasze szczęście czas na rehabilitację nadchodzi szybko. Trzeba pokazać wole walki, chęć odniesienia zwycięstwa, wiarę we własne umiejętności i ambicje przez pełne 90 minut. Udowodnijmy, że ostatnia porażka to wypadek przy pracy.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich sympatyków Harnasia.

Do boju KST!

11. kolejka IV ligi